پیمانکاری رفع انسداد و پاکسازی

پیمانکاری رفع انسداد کانال های زیر زمینی و روباز

روش های سنتی در پاکسازی و رفع انسداد کانالهای زیرزمینی موجود در سطح سایت به دلایلی از جمله عدم دسترسی مناسب ، مسیرهای طولانی، عدم ورود نیروی انسانی و… امکانپذیر نمی باشند.

شرکت پمپ و کمپرسور درسا تهران به عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات نظافتی و انواع خدمات پیمانکاری (پیمانکاری رفع انسداد و پاکسازی)، با ساخت و بهره برداری به روزترین مکنده های صنعتی  ثابت یا پرتابل (خشک و مرطوب) و همچنین کادر فنی و اجرایی مجرب اقدام به فروش این محصولات و انجام کلیه امور عملیات نظافت مکانیزه به صورت پیمانکاری بلند مدت(سالیانه)و کوتاه مدت در واحدهای پتروشیمی و پالایشگاهی و سایر صنایع نفت و گاز می نماید.

  • عدم نیاز مستقیم پرسنل با مواد خطرناک و بروز مشکلات حساسیت پوستی و تنفسی
  • مکش مواد از فواصل دور با سرعت بالا در کوتاهترین زمان ممکن
  • ارائه راهکار های منحصر بفرد و توانایی رقیق کردن انواع لجن ها
  • امکان بسته بندی درون بشکه ، بیگ بگ و تانکرهای حمل مواد
رفع انسداد کانال های زیر زمینی

رفع انسداد با استفاده از مکنده های پرتابل (وکیوم لودر)

مکنده صنعتی متحرک دماوند (وکیوم لودر پرتابل)

مکنده صنعتی پرتابل یا وکیوم لودر دستگاهی ست که بروی یک کشنده متحرک نصب شده و وظیفه اصلی آن جمع آوری زباله‌های صنعتی تر و خشک میباشد.

این مکنده‌ها استانداردهای فوق‌العاده بالا و عملکرد بالا را در هنگام استفاده ارائه می‌دهند. آن‌ها بسیار قدرتمند هستند و طوری طراحی‌شده‌اند تا مواد و ضایعات موجود در خطوط تولید و کارخانجات را با اشکال و اندازه‌های مختلف جمع آوری نمایند.

ساختار یک وکیوم لودر کاملا شبیه به جاروبرقی صنعتی است که درابعاد بزرگتر طراحی و تولید میشود. شرکت درسا تهران طراح و سازنده وکیوم لودر 100% ایرانی و قادر به ساخت وکیوم لودرهای صنعتی متناسب با نیاز مشتریان است.

رفع انسداد با استفاده از مکنده های مرکزی (ثابت)

مکنده مرکزی

مکنده صنعتی مرکزی یا ثابت در محلی ثابت قرار گرفته و از طریق سیستم لوله کشی به مکان مورد نظر وصل می شود.

انباشت مواد در این سیستم در مخازن رابط انجام می شود که می توان آن را در کنار واحد مکنده مرکزی یا مسیر بین دهانه مکش و مکنده مرکزی قرار داد.